19.7.2018 proběhla bitva o Keepstar, jehož anchorování a naonlinování mělo Legacy koalici poskytnout lepší staging point pro projekci síly na východní frontě. Na obou stranách proběhla mobilizace sil a konfrontace byla nevyhnutná.

Asi po 8 hodinách, kdy bylo zničeno 10 titánů na straně útočníků a 4 na straně obránců a pak samotný Keepstar hra spadla. Utočící strana tzn. Panfam a jejich veselá parta petů se rozhodla nenalogovat, protože v momentě, kdy to spadlo, tak Triumvirate měl posledních 8 shield FAXů, na gridu jim umíral další Ragnarok, a na Legacy straně se už objevily posily superkapital fleety Imperia stažené ze severu.

To využilo Legacy k tomu, aby lootnulo field a refnulo Mobile Depoty, kde se často nacházely velmi drahé moduly do refitů superkapitálek. Odhadem bylo nalootováno kolem 500 mld ISK, a dále začalo anchorovat nový Keepstar zatímco zahájilo Hellcamp (kempování systému 24/7).

Nový Keepstar se povedlo naonlinovat bez jakéhokoliv odporu nepřátel, čímž byl ze strategického hlediska cíl splněn, a začalo stěhování lodí a assetů do tohoto nového stagingu. Hellcamp byl příjemný bonus navíc.

Battlereport: https://br.inyour.space/?s=4807,4807&b=8176441,8176681&e=239,388&t=qfvfvaqureeaqvvevrvfrvvvvvuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvrub

Video: