Samozřejmě něčím musíte NPC zabít což znamená , že se tento krátký článek bude věnovat lodím.

Nejčastěji se létají Security Mise, kde právě z 99% máte za úkol nějaká NPC zničit,

Vzhledem k tomu, že nemáte skoro žádné SP (skill points ) , tak se nemůžete moc vybírat s čím létat a přitom neumírat.

První loď kterou bych doporučil používat je Corax. Je to rasa Caldari a třída Destroyers. Fituje se vždy na shield tank s Light Missile Laucher. Knížka na tuto loď stojí na NPC marketu 100 000 ISK , ale dá se sehat i levněji. Zde máte odkaz na přibližnou cenu FITU.

Je to takový typ lodě co nemusí býti blízko u NPC a zároveň je schopna i s low skillama ty NPC zničit. Tento typ s fit se používá na Mise lvl 1 a lvl 2.

Druhá už drobet silnější loď je Caracal. Je to opět rasa Caldari a třída Cruisers. Fituje se také na shiled tank s Heavy Missile Launcher. Knížka na tuto loď stojí 1 000 000 iSK. Zde máte odkaz na přibližnou cenu FITU.

S touto lodí se už dají létat mise lvl 2 a lvl 3.

Samozřejmě jenom mít loď nestačí a tam právě přicházejí na řadu skilly , které jsme řešili v prvním díle. Díky nim můžete mít delší dostřel, větší DMG , přesnější zasahovaní, rychlejší loď, odolnější loď a spoustu dalších věcí. Jak u lodě, tak u všech skillů máte přesný popis jaké věci vylepšuje a čím vám zjednoduší hraní.

1000 lidí může mít 1000 názoru k tomu co tady bylo napsáno, ale vzhledem k tomu, že tyto 2 lodě se hodně osvědčili u nováčků, tak bych je označil jak BEST FOR nováčkovské lodě.

jak část první, tak část druhou pomohl dát dohromady Caysy Pergl, tak mu za to poděkujte , až ho někdy potkáte. 🙂