Historie Bohemian Veterans

Poslední lodě Nezávislých dronů explodují poté, co se jejich vnitřnostmi prokousaly moje naváděné střely. Tak, vesmír je opět o mikroskopický zlomeček čistší od té špíny, která se vyrvala Gallenťanům z rukou a zamořila velkou část známého vesmíru.

Munice je na dost nízké úrovni, je třeba si doplnit zásoby. Zadávám proto koordináty našeho útočiště a motory zahučí stěží spoutanou energií.

Má loď pomalu krouží kolem velké stavby, na jejímž vzniku se podílely tisíce otroků. Těmi, kdo financovali celou akci, byli jiní, elita vesmíru – kapsulýři, o docela malém počtu, členové pořád ještě docela mladé korporace Bohemian Veterans.

Vzpomínám na skromné začátky, na skromný sen pár jedinců o cti a životu ve vesmíru, vzpomínám na staré křivdy a zármutky, vzpomínám na první malé i velké úspěchy a radost, o něž jsme se dělili. Vzpomínám a mířím do minulosti…
číst více…

TEST ALLIANCE PLEASE IGNORE

Bohemian Veterans jsou od června 2016 členy TESTu, sov nullsec aliance momentálně sídlící ve Esoterii.

Historie S2N

Nulli Secunda (S2N) je aliance, která se zformovala v srpnu 2010 z korporací rozpadnuvších se aliancí Cult of War a Gentleman’s Club. Po vzniku dostala jednu konstelaci v Querious od IT aliance a přiřadila se do jejich mocenského bloku. Z počátku měla aliance jen kolem 400 členů a její první fleety neměly většinou o moc více než 20 členů, přesto aliance podnikala úspěšné roamy do Providence a okolí. Po pádu Atlasu na východě pod tlakem Pandemic Legion (PL) a Drone Russiian Federation (DRF ) se k alianci přidaly další korporace.

číst více…

N3 Koalice

Tři N v názvu jsou odvozené od názvů aliancí NC., Nulli Secunda, Nexus Fleet.

Základním hybným momentem pro vznik koalice byl útok CFC (Clusterfuck Coalition) na Tribute v srpnu 2012. NC. čelíce invazi 33000 pilotů CFC muselo hledat potenciální spojence na politické scéně a postupně vznikla tahle koalice. V počátečních fázích k významným členům patřila ještě aliance Black Legion. I přesto, že většina lidí věřila, že tahle koalice bude poražena v Tribute během cca 3 týdnů, vzhledem k obrovské početní a materiální převaze CFC, tak vydržela bránit Tribute téměř 3 měsíce.

číst více…