Rady pro nováčky

Každá rada je drahá a proto jsem vytvořil tuto stránku , kde si může budoucí hráč této hry přečíst pár rad k začátkům v EVE.

Pomalu sem budu přidávat různé popisky lodi/modulů a dalších věcí, tak pokud zde něco chybí, tak to proto, že jsem sem to ještě nedal. Jestli nemáte ve hře nikoho koho se zeptat, tak napište na char Nura Odo,Veducko Solette a Caysy Pergl. Dostanete odkaz na channel na discordu a ve hře kde se lidi můžou ptát ( a někdy dostanou i odpověď 🙂 ). Odkaz na discord a chat ve hře najdete taktéž v odkazu Nábor.

Pokud jste teprve pár dnů v této hře a připadá vám, že je to samá excel tabulka, tak by pár budoucích odstavců mělo tuto hru drobet usnadnit.

Pokud máte problém s angličtinou, tak pomůže překladač v google a nebo si najděte CZ/SK corporaci která se o vás postará. Pokud ovládáte angličtinu, tak se ptejte lidí ve hře. Prvních 30 dnů jste automaticky v rokkie chatu kde jsou ostatní nováčci. Jestli jste ve hře pár dní a nemáte OMEGA (zaplacený účet ) = jste alfa character, tak využijte tento odkaz. Dostanete hned od začátku 1milion sp což je o 550 000 více než normálně.

Atributy a skilování

Tyto atributy pomáhají rychleji dosáhnout skillů na lodě/zbraně/probing/mining/armor/shield/atd…..

Počet bodů každého atributu může zvyšovat IMPLANTÁT , který se dá normálně koupit na marketu.

Jsou to například tyto

Můžete skilovat 23 skupin skillů. Na obrázku vidíte jejich rozdělení a zároveň přímo typy skillů v jedné skupině Engineering. Zrovna v této skupině jsou důležité skilly , které zjednoduší hraní na začátcích i v dalším hraní.

jsou to : CPU Managment , Capacitor Management, Energy Grid Upgrades, Power Grid Management,Electronics Upgrades, Weapon Upgrades. Každý tento skill bych doporučil mít alespoň na lvl 3. Samozřejmě čím více tím lépe.

Na dalším obrázku je zobrazeno v levé části rychlost skillování a čas do konce toho skillu. Zjistíte to tak, že najedete myší přímo na ten skill v té skupině co skillujete.

Armor,shield,sctructure,cargo hold,rychlost

Jako první tu vidíte ukázku celkového tanku lodě. Je to směrem od shora dolů. Shield – Armor – Structure

Pokud budete shánět moduly na vylepšení aroru/shiled/sctructure lodi, tak na obrázku je znázorněno , kde přesně to najdete na marketu.

Další je ukazatel rychlosti. Maximální rychlost lodě se liší podle velikosti a typu.

Poté se můžete kouknout do hangáru lodě ,kde se ukládají všechny věci které například lootnete z vraku nebo někam převážíte a nebo náboje. Capitální lodě mají typů hangárů více.

Další tu máme ukázku capacitoru. Každá loď má jinou velikost a existuje spoustu možností jako ho vylepšit , ať už skillama nebo modulama na loď.

Zde je vidět , jak při zapnutých všech aktivních modulech, capacitor vyprší za 2 min 10 s.

A zde je vidět, že když vypnete 2 moduly , tak ty zbývající můžou být zapnuty neustále. Díky správnému používání aktivních modulů se dostanete k tomu, že vám capacitor nedojde.

Pokud potřebujete vylepšit capacitor své lodě, tak všechny moduly se dají sehnat na různých hlavních trade hubech ve hře jak vidíte zde na obrázku.