Nulli Secunda (S2N) je aliance, která se zformovala v srpnu 2010 z korporací rozpadnuvších se aliancí Cult of War a Gentleman’s Club. Po vzniku dostala jednu konstelaci v Querious od IT aliance a přiřadila se do jejich mocenského bloku. Z počátku měla aliance jen kolem 400 členů a její první fleety neměly většinou o moc více než 20 členů, přesto aliance podnikala úspěšné roamy do Providence a okolí. Po pádu Atlasu na východě pod tlakem Pandemic Legion (PL) a Drone Russiian Federation (DRF ) se k alianci přidaly další korporace.

Během války na jihu mezi Against All Authorities (AAA) a jejich spojenci proti The Initiative a jejich koalicí bojovala S2N proti AAA, stejně jako IT aliance. Po té, co Gooni aspol. (CFC) zaútočili na severní državy IT aliance ve Fontain, a IT aliance se rozpadla díky vnějšímu tlaku a vnitřním problémům, tak S2N provedla globalní reset a využila nabídku k přestupu do koalice k AAA, kterou prěd tím opakovaně odmítla z loajality k IT alianci.

Aliance se přestěhovala do Period Basis a aktivně se zapojovala do bojů v Delve po boku brazilské aliance Vera Cruz a maďarské aliance Hun Reloaded. V průběhů války mezi DRF a AAA se pak aktivně zapojila v listopadu 2011 do protiofenzívy AAA v Omistu a Tenerifis, kde se několikrát vyznamenala. Kampaň skončila úspěšným převzetím kontroly nad východní částí Omistu v únoru 2012 a následně S2N pomáhala dalším koaličním spojencům s ofenzívou v Tenerifis a Detoridu odkud postupně ustupovaly Red Alliance a jejich spojenci, tzv. „Red Arrow“.

Mezitím, už v lednu 2012, se postupně stupňoval tlak mezi sousedy v Period Basis. Zatímco většina členů koalice AAA se aktivně podílela na válečném usilí v bojích s DRF na východě, Romanian Legion (ATAK) nikoliv. Místo toho spustili vlastní „cloaky“ kampaň proti renterům Vera Cruz aliance, čímž ve výsledku oslabili jejich příjmy a schopnost kompenzovat ztráty na východní frontě, kde bojovali v Omistu po boku S2N. K „harašení“ používali i „neutrální“ korporace a po tom, co 2 z nich naonlinovaly SBU u hlavního systému Vera Cruz TN-25, pomyslný pohár trpělivosti s Romanian Legion přetekl.

AAA dává zelenou S2N k útoku. Na druhý den fleeta 350 lodí dala všechny staniční systémy ATAKu do reinforced módu. Po několika bojích o timery stanic a po ztrátě hlavního systému TPAR vyhlašuje Romanion Legion S2N tzv. „Forever War“ a ustupuje do Stainu. I přes silné proklamace o džihádu proti S2N rychle ztrácí přes 75 procent členské základny a defakto upadá do propadliště dějin.

Mezitím na globální scéně dochazí k totálnímu rozvratu DRF během tzv. Drone Civil War v Drone regions, jejichž výsledkem je ztráta veškerých držav na východě pro Red allianci (RA). V RA dochází ke změně vedení, když Silent Dodgera vystřídá ve vedení Linton, člověk s vazbami na ruskou část AAA. V dubnu 2012 dochazí k tomu, že RA dostává od AAA suverenitu v Querious a části Delve. Protože i S2N měla svoje zájmy v Delve, dohoda počítala s tím, že se S2N a RA o Delve rozdělí a dohodnou se. Bohužel vzhledem k těkavosti vedení RA, které mělo tendenci uzavřené dohody neustále měnit a kličkovat se vojenský konflikt stal nevyhnutný.

Nejdříve zaútočila RA na S2N, ale S2N rychlě přešla do protiofenzívy a podařilo se jí dát do reinforced módu všechny klíčové systémy RA. Mezitím se do regionu přesunuli Pandemic Legion, kteří se po svém ukončeném angažmá v Drone regions nudili a do regionu je přilákala možnost superkapital killů. Ty na sebe nenechaly dlouho čekat, RA dostála svojí pověsti a stejně tak PL. Za použití spiona a hesla ke stage POSu superkapital fleety RA v KFIE, PL vybumbují 2 titány z POSky a jejich osud zpečetí hotdopem.

I přesto, že se RA podařilo zachránit všechny další superkapital lodě, tak se po této ztrátě stáhnula do Querious a rezignovala na další válečné aktivity v Delve. S2N pomalu, ale jistě zabírá državy RA v Delve. Nudící se PL se utkávají s S2N na timerech o struktury RA, a za nedlouho je posiluje i TEST aliance z nově vzniklého mocenského bloku těchto 2 aliancí pod názvem HoneyBadger Coalition (HBC). Po skončení grindu RA struktur se ale začinájí nudit a tak útočí na měsíce S2N, posléze na samotnou suverenitu S2N. Vzhledem k početní nevýhodě a i dominanci PL v kapital/superkapital flotile, se S2N ztrácející svoje systémy obrací na svoje spojence v koalici.

AAA se přesouvá do Delve a konflikt rychle eskaluje. TEST vyhlašuje „totální válku“ a volá na pomoc svoje spojence v CFC na severu. AAA povolává další členy koalice, do regionu se přesouvá i Raiden a INIT. Bohužel přes očekávání největších bitev v historii EVE se nic takového nekoná. Obrovká početní převaha CFC, TESTU navíc vedených zkušenými FC z Pandemic Legion, a jejich výborná organizace vede k jednostranné třítýdenní bleskové válce s minimem bojů.

Po ztrátě suverenity na jihu v červenci 2012 vystupuje S2N a jejich spojenci Vera Cruz a Hun Reloaded z AAA koalice pro řadu důvodů a stěhuje se na sever, aby si vyzkoušela Factional Warfare a NPC nulu. Po několika týdnech skirmish warfare v NPC Geminate s Black Legion, a posléze i ve Venalu proti CFC, se přidává do nově vzniklé koalice, která si říká N3 a bojuje v Tribute proti CFC.

Dále viz. N3 koalice.