Výsledkem je, že v jeho koalici Triumvirate nahradila aliance Pandemic Horde, jinak se proti koalici, které čelil TEST před rokem mnoho nezměnilo. Co se změnilo je počet superkapitálek, kterou teď nově Winter Coalition disponuje. Sleduji počty superkapitálek od roku 2012 a nárůst o 370 procent se nedá zdůvodnit žádnou přirozenou cestou. Naštěstí každý tuší díky tomu tomu, jak si čínští hráči zničili Serenity server a jakou mají pověst cheaterů a boterů z jiných online her, odkud vítr vane.

Koneckonců samotného leadera Norause CCP zabanovalo v září 2018 za RMT a jako jedinou ze dvou aliancí v historii EVE potrestalo Fraternity Negativním Walletem za podporu botům.

Před 2 týdny skončil NIP (Non Invasion Pact) s Winter Coaltion. Jak se ukázalo, tak cca 6 měsíční příměří Noraus (leader Winter Coalition) využil nikoliv k tomu, aby si našel jiný cíl, než TEST na mapě. Ale přesně obráceně, aby nastaroval novou válku se staronovými spojenci. Už před cca měsícem kontaktoval všechny potencíalně možné spojence v EVE, a těm kteří pomoc přislíbili bohatě zaplatil.

Výsledkem je, že v jeho koalici Triumvirate nahradila aliance Pandemic Horde, jinak se proti koalici, které čelil TEST před rokem mnoho nezměnilo. Co se ale změnilo hodně je počet superkapitálek, kterýma teď nově Winter Coalition disponuje. Sleduji počty superkapitálek od roku 2012 a zapisuji po cca 6 měsících, a nárůst o 370 procent za takové období se nedá zdůvodnit žádnou přirozenou cestou.

Ale každý, kdo hraje MMO hry delší tobu tuší, co je tím zázračným know how, protože již zažil zničení ekonomiky boterama u nějaké té MMO hry. Čínští hráči si zničili Serenity EVE server a pak v roce 2016 začali masivně migrovat na TQ. A jak ukazují čísla právě nejen u superkapitálek, ale celkově v MER (Monthly Economic Report od CCP), pověsti cheaterů a boterů z jiných online her nezůstali nic dlužni. 

Koneckonců samotného leadera Norause CCP zabanovalo v září 2018 za RMT a jako jedinou ze dvou aliancí v historii EVE, potrestalo CCP alianci Fraternity negativním Walletem za podporu botům.

Tak uvidíme, jak se nám bude v nadcházejícím boji proti čínským botům dařit, nicméně aspoň je po dost dlouhé době ve hře nějaký zajímavý obsah.