Včera bylo několik důležitých timerů v Catchi, zejména v GJO-0J, který jedna z aliancí v SW LEGIO ASTARTES ARCANUM, nastavila a používala jako svůj staging point.

Red Aliance+SW postavili pro tuhle příležitostasi 50-ti člennou FEROX fleetu a na její cestě ke zničení našich entosisujících lodí byl učiněn pokus o její hotdrop. Ten skončil dost nepovedeně.

Jednak formup byl hodně hektický a fleeta TESTu dropovala z titána asi po 3 minutách od formupu. Takže více jak půlka lidí nebyla v dosahu bridge nebo ani nestihla vydokovat.

Za druhé piloti RA+SW velmi rychle zničili cyno, takže i to málo z TEST fleety, co proskočilo, skončilo z velké části ve slunci a pohybovalo se velmi, velmi rychle.

TEST měl i přes flash formup početní převahu celkově, ale díky tady těm faktorům mohla Red Aliance pojovat s fleetou TESTu v nějakých 3 vlnách. Nejdřív vyřidit ty, kteří skončili po skoku od titána na tom gridu, kde měli, pak se vyrovnat s těma, kteří se ocitli ve slunci a snažili se nějak zreformovat v systému, a pak případně se zbytkem fleety, co nestihla ani skočit.

FC RA, ale zvolilo jinou strategii, a tou byl útěk. Což skončilo fiaskem, protože jedna půlka fleety je pronásledovala, druhá se přemostila titánem do jejich zad, když obě skupiny TEST fleety dostihli RA+SW Ferox fleetu ve vedlejším systému na bráně, byla to poprava, viz video od Durpmena Durpse:

KB: https://zkillboard.com/related/30001200/201710201700/

Legio pak přišlo o I-HUB ve staging systému a stanice je ve freeport módu.