12.5.2018 se TEST společně s celou koalicí jali vyhnat z Providence Pandemic Legion (PL) .  Odměnou jim mělo být 82 stanic, které  po změně ve frakční fortizary měly svým prodejem vydělat někde mezi 1,4T -1,5 T ISK a byly v držení PL, kteří se již třepali na odměnu za svoji 3 a půl měsíce trvajicí invazi.

Během prvních 3 dnů byl prakticky celý region v RF (reinforced modu).  PL se evakuakovali do regionu Derelik, systému Assah. Prvních pár dnů se snažili o nějakou aktivitu, ale postupně s hromadicími se prohrami postupně zájem o obranu ztratili.Odpor se po cca týdnu omezil na fleety Claws interceptorů a chytání opozdilců a lidí, kterým spadlo připojení.

Poslední 2 týdny se tak změnily v nudu a střílení struktur viz. video:

PL přišlo o všech 82 stanic (všechny v Providence a severním Catchi), 81 si jich nechaly Legacy aliance, 1 Brave prodali ještě před konverzí Ushra’khanu.

Peníze z jejich prodeje půjdou na SRP.

PL přišli během měsíce kromě stanic i o více jak sto sov struktur (TCU+IHUBy) přes 120 citadel a 10 POSů, v celkové hodnotě kolem přes 400 mld ISK.

Vzhledem k tomu, že hlavní cíle byly splněny, tak se Legacy koalice začne o víkendu stahovat do Catche a připravovat se na další válku.

Další osud Providence bude ležet v rukách CVA a jejich spojenců.